PTT_CARP-poster_UNI_cartonclanWEB

Please the Trees (CZ), 2. 12. 2017, Piksla Břeclav

October 3, 2017

Žánrově těžko uchopitelná a neustále se proměňující stálice české nezávislé scény je pověstná strhujícími koncerty. Pražsko-táborské trio se po více než dvou letech vrací do Břeclavi a všichni fanoušci živelné rockové hudby by měli zbystřit.

V roce 2015 Please The Trees vydali čtvrté řadové album Carp, na kterém představili nový syrovější zvuk. Desku natočili při turné po USA v Detroitu a vedle nominací na hudební ceny Vinyla a žánrové Anděly získala cenu hudební kritiky APOLLO 2015 za nejlepší album. Předchozí, třetí album, natočené v San Franciscu bylo oceněno žánrovou cenou Anděl za nejlepší alternativní nahrávku roku 2012.

Ale dost se superlativy, hlavní je to, co kapela umí předvést na pódiu. V případe Please The Trees se ale určitě nemusíme ničeho bát, čeká nás nezapomenutelný večer.

Skupina Please The Trees také od roku 2010 vystupuje v doprovodu seniorského sboru Elpida v rámci kampaně Mluvme o stáří, jejíž náplní je zlepšování mezigeneračních vztahů. Od roku 2011 skupina Please The Trees vysazuje v místě svého koncertu strom a tak prakticky, nejen abstraktně, naplňuje obsah svého názvu.

WEB

PLEASE THE TREES

 

 

Ochutnej zde:

Plugin by:aAM